STATUS S NEW STYLE

двері NEW STYLE
модель
STATUS S
матеріал
ПВХ Deluxe
розмір
полотно
клеєний сосновий брус
коробка
з ущільнювачем
колір
скло
Сатин + малюнок
лиштва
телескопічна
замок
AGB Італія магнітний або з пластиковим язичком
завіси
карточні
ціна
від 2779 грн. (за полотно) від 2779 грн. (за полотно) від 2779 грн. (за полотно)
Цей товар можливо придбати у кредит
адреса
м. Львів, вул. Антоновича, 18

21Міжкімнатні двері НОВИЙ СТИЛЬ – ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ НА РИНКУ ДВЕРЕЙ.
“Новий Стиль” один з лідерів виробництва міжкімнатних дверей в Україні. Компанія утворилася в 2002 році з невеликої фабрики по виробництву дверей. На сьогоднішній день на рік встановлюється більше 5 тис. Виробів цієї компанії.

При виробництві своєї продукції компанія дотримується всіх європейських вимог якості. Продукція постійно оновлюється і відрізняється гарним зовнішнім виглядом, плавним закриванням і відкриванням, а також, надійної і якісною фурнітурою.

Відмінною рисою міжкімнатних дверей “Новий Стиль” є відмінна якість за низькими цінами.

Продукція цієї компанії поставляється в 11 країн світу і має там великий попит, а також прекрасну репутацію.

Не можна обійти увагою велику кількість колекцій, спрямоване на людей з найрізноманітнішими смаками. Тут і вічна класика і звичайно модерн.

переваги:

До плюсів продукції фабрики можна віднести надійне покриття, практично всі двері Новий стиль мають стійку до пошкоджень поверхню. Можна також сказати про вологостійкості, якщо для когось це актуально. Ну і не можна не відзначити довговічність. Практично всі покупці можуть відзначити, що двері Нового стилю служать довго і не викликають проблем.

недоліки:

До недоліків можна віднести порівняно з конкурентами невелику кількість кольорів . Найпопулярніші кольори Ви зможете знайти.
Компанія «Новий Стиль», яка спеціалізується на виробництві і доставці до споживача дверної продукції, названа так «голосно» не випадково. Найчастіше, або двері змінюються в тон нового інтер’єру, або, навпаки, інтер’єр буває змінений, в результаті заміни дверних конструкцій. У будь-якому випадку, як би у Вас не відбувалося, двері не починають зміна стилю приміщення, то вже точно закінчують його. Тому, потрібно знати, де брати двері, а знайти якісну продукцію не так просто, тому Ми і вирішили допомогти Вам і запропонувати свою «кандидатуру» в плані прийдешніх змін.

Кращі за ціною двері

Наша продукція відрізняється,
спочатку, якістю. Наша робота, розпочата в 2002 році, вдосконалюється, до цього дня. Новітні технології оновлюються в міру поставки обладнання, матеріали відрізняються тільки екологічною чистотою і безпечної обробкою з Нашої боку. А, традиції, напрацьовані роками роботи не проходять даром і дозволяють бути все конкурентоздатною на ринку дверних блоків, і задовольняти найвитонченіші вимоги Наших клієнтів, знижуючи ціну до мінімуму, а якість залишаючи на рівні.

Може здатися, що Ми просто ростемо – розширюється виробництво, збільшуються будівлі, набирається все більше число людей, що призводить до продажу дверей в Києві і всій Україні. Ця мета – побачити більше щасливих облич, посмішок сімей, які вирішили оновити вигляд своєї квартири, кімнати і купили двері. Або фахівців різних сфер, які вирішили зробити свій офіс більш персоналізованих і внести більше смаку, за допомогою нових якісних дверей.

Дизайн – один з Наших сильних сторін, оскільки, кожні двері для Нас – можливість зробити витвір мистецтва, як би це не було сказано голосно. М’які і тверді породи дерева, вставки зі скла і цікаві прінти, все це «Новий Стиль». А спеціальне покриття, зі шпону або плівки вдає дверної конструкції завершеною, підвищує її фізичні властивості і подовжує «життя» Вашим дверям, щоб Ви, в наступний раз, приходячи до Нам, знали, що новий двері простоять у Вас до наступного «Нового Стилю ” Вашого життя.

betvolem.combetlikegir.comAnadolu casinorestbetcdn.comWiibet.comebetebet.combahigogir.comsiber güvenlik