Сходи

Сучасні дерев’яні сходи на замовлення

Красиві дерев’яні сходи – це гордість будь-якого власника! Cходи в будинку також є сполучним елементом між поверхами і головною прикрасою будинку. Ця важлива частина дизайну, яка виготовляється в єдиному екземплярі. Саме сходи з дерева позначають сутність самого поняття ексклюзивності. Так як натуральне дерево має свій неповторний природній малюнок, так і кожна сходинка стає єдиною і унікальною в своєму роді. З давніх-давен дерево вважається шляхетним матеріалом для створення внутрішніх і зовнішніх оздоблень інтер’єрів.

Більше наших робіт в галереї!!!

Послідовність дій

1. Міряємо, проектуємо та розробляємо візуалізацію.

 

2. Виставляємо опалубку та заливаємо бетон.

 

3. Обшиваємо бетон дубом.

 

4. Встановлюємо перила.

 

 

Текст про виготовлення сходів детально.

Види сходів

Сходи на косоурах

Сходи на косоурах – одні з найпопулярніших типів сходів. Косоур – це складова основну опору сходи балка сходового маршу, до якої кріпляться рівні.Сходи на косоурах зручна і красива.

Сходи на тетявах

Інший різновид такого типу маршових сходів – сходи на тятивах.Сходові тетяви – це похилі балки, схожі на косоури, але сходинки кріпляться до них зсередини . Тятиви з’єднують спеціальними затяжками для зміцнення конструкції.

Сходи на больцах

Дуже компактні, а на вигляд майже невагомі сходи на больцах. Вони не захаращують житловий обсяг. Несучою основою для сходів на больцах є самі стіни, уздовж яких вони і монтуються. Ступені таких сходів кріпляться однією торцевою стороною за допомогою штирів-больців до стіни, зовнішні кінці ступенів стягнуті між собою болтами і можуть висіти на закріплених в сволока тяжах, лежати на стрижневих опорах. При своїй зовнішній легкості сходи на больцах цілком надійні.

Гвинтові сходи

Цей вид сходів дозволяють раціональніше використовувати площу приміщення – особливо, якщо вільного простору недостатньо. Встановити кручені сходи можна навіть в отворі 2 на 2 метри. Але найчастіше гвинтові сходи використовуються як сполучна ланка з цокольним поверхом або мансардою, а не в якості основних, в цьому випадку перевага віддається все-таки прямолінійним сходах.

Встановити кручені сходи можна як біля несучої стіни, так і в центрі кімнати. Незважаючи на те, що крутизна ступенів гвинтових сходів складає в середньому 30-45 , і це робить коротше шлях з поверху на поверх, регулярне користування гвинтовими сходами вимагає постійної обережності і уважності.

Її площа в порівнянні з маршовим приблизно в 1,5 рази менше. В основі її розташований металевий стовп, навколо якого по спіралі через інтервали 180-200 мм. закріплені клиновидні проступи завдовжки від 700 мм., що утворюють єдиний марш. У більшості випадків вони забіжні, тобто їх ширина до внутрішнього краю стає менше. В результаті такі сходи кріпиться за все в двох точках – до підлоги нижнього поверху і перекриття верхнього, не вимагає наявності несучої стіни і збирається зі стандартних елементів, що надягають на обсадних труб. Це традиційний тип. Інший вид гвинтових сходів, коли центрального опорного стрижня немає, а забіжні щаблі з’єднуються між собою і з прикріпленими до балясин перилами.

На бетонну основу

Конструкція сходів може складатися з металу, арматури або бетону. На даний вид сходів можливе виготовлення дерев’яних елементів за бажанням Замовника: ступені, підсходинки, балясини, перила, різні декоративні елементи.

Наша організація виготовить для Вас сходи будь-якої складності і розмірів з масиву цінних порід дуба.

При виготовленні виробів використовується безсучковая матеріал з вологістю 8-12%.
Форми сходів – від класики доавангарду. Тому, завдяки такій різноманітності форм, сходи, замовлена у нас, має всі можливості гармонійно вписатися в загальний стиль інтер’єру Вашого будинку.
Вироби мають зносостійке екологічно чисте поліуретанове покриття.
Колір: за шкалою RAL за бажанням Замовника.
Можливо комбінована обробка з використання латунних елементів або різьблення.
Також ми можемо виготовити різьблені елементи за ескізами Замовника.

Здійснюємо завмір, доставку і монтаж.
Терміни виготовлення залежить від складності виробу.
Гарантія на вироби 1 рік.

Більше наших робіт в галереї!!!

ЗАМОВИТИ КРЕСЛЕННЯ СХОДІВ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

betvolem.combetlikegir.comAnadolu casinorestbetcdn.comWiibet.comebetebet.combahigogir.comsiber güvenlik