Про нас

Наша компанія займається виробництвом дверей і сходів з масиву за індивідуальними замовленнями і ескізами. За довгі роки роботи нашими фахівцями накопичений величезний досвід у виробництві виробів з масиву  будь-якого дизайну, форми і розмірів. Співробітники нашої компанії здатні повністю задовольнити самі незвичайні побажання наших клієнтів. Наші основні переваги:

 

Досвід роботи підприємства з 2003 року. Досвід роботи співробітників від 10 років. За всі ці роки ми змогли зробити безліч виробів з масиву. Всі ці вироби повністю відповідали побажанням їх замовників і служать їм і до цього дня, зберігаючи свій первісний вигляд і експлуатаційні властивості.

Повністю власна виробнича база дозволяє нам сформувати помірні ціни на наші вироби, так як клієнтові не доводиться оплачувати послуги різних торгових посередників.

Ми самостійно виконуємо дуже важливу процедуру при виробництві дверей і сходів з масиву – сушку. Ми сушимо деревину протягом дуже тривалого часу. До трьох років вона сушиться під навісом на вулиці, а потім протягом декількох місяців сушиться в спеціально обладнаних сушильних камерах. Разом ми отримуємо матеріал ідеальної якості, що забезпечує підвищену надійність і стійкість до коливань температури і вологості для наших майбутніх виробів.

До кожного клієнта ми підходимо строго індивідуально і дуже уважно ставимося до всіх його побажань.

Ми використовуємо тільки добірну і екологічно чисту деревину. Буквально кожна дошка, яка потрапляє до нас на виробництво, попередньо проходить ретельний огляд фахівця.

Ми також використовуємо тільки високоякісні  матеріали необхідні для виробництва виробів з масиву  (клею, лаки, фарби, шпаклівки, грунтовки), німецьких і італійських виробників.

Ми маємо власне обладнання для якісного виробництва найскладніших виробів з масиву за найсучаснішими технологіями.

Всі технологічні процедури при виробництві дверей і сходів  виконуються досвідченими, висококваліфікованими фахівцями максимально точно, акуратно і якісно.

Виготовляємо двері та інші вироби з масиву будь-якої складності, будь-яких розмірів і з будь-яких ескізами. Ми готові втілити будь-який проект, виконаний Вами або Вашим дизайнером. Ми також можемо самі розробити для Вас унікальний проект двері або будь-якого іншого виробу, відповідно до Ваших побажань.

Консультації фахівця і виїзд на об’єкт для обмірювання здійснюються безкоштовно.

Доставка по Львівській області проводиться безкоштовно транспортом нашої компанії.

При необхідності проводиться професійна установка або складання виробів на об’єкті фахівцями нашої компанії, що гарантує максимальну правильність проведення цих процедур, і забезпечує безпроблемну експлуатацію.

Ми даємо гарантію на всі наші вироби, її термін становить 1 рік.

Хоча наші вироби з масиву не вимагають ніякого обслуговування після установки, проте ми гарантуємо найповніший післяпродажний сервіс, на випадок якщо клієнти за хочуть внести будь-які зміни в готові вироби, або випадково їх пошкодять.

Оптимальний термін виготовлення продукції (від 30 днів). Термін виїзду фахівця на завмер після дзвінка клієнта – 1-2 дня. Термін виставлення пропозиції після виміру, також 1-2 дня.

Будь-яка модель дверей може бути виготовлена ​​в глухому і заскленому варіанті.

Всі вироби можуть бути виготовлені в необмеженій різноманітності забарвлень. До всіх виробам можуть бути застосовані різні види додаткового декорування (патинування, брашування і інші типи штучного старіння).

Вироби також можуть комплектуватися додатковими  елементами декору.

На всі вироби може бути нанесена художнє різьблення.

При необхідності вироби можуть включати художню ковку.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і їх час, тому всі процедури вимагають уваги клієнтів виробляються в будь-який зручний для них час.

Ми також дуже цінуємо і свою репутацію, тому ми працюємо з кожним клієнтом тільки так, щоб він залишився повністю задоволений усіма нашими товарами і послугами.

Ми надійний партнер, виконавець і постачальник. За всі роки нашої роботи ми жодного разу не міняли своїх контактів. Ми пишаємося всім тим більший обсяг уже проведених і реалізованих виробів, які надійно служать своїм господарям. Ми впевнені в їхній якості, а також в тому, що їх зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості тільки зміцнюють нашу репутацію виробника дубових виробів найвищої якості.

Таким чином, ми гарантуємо високу якість, надійність, довговічність і ідеальний зовнішній вигляд виготовляються компанією на замовлення міжкімнатних і вхідних дверей і сходів  з натурального масиву деревини.