Розсувні двері

Що таке розсувні двері?

Категорія дверної продукції під назвою «розсувні двері» включає в себе відразу кілька різновидів, що відрізняються зовнішнім виглядом, конструктивними та експлуатаційними особливостями. Основний би їх ознака полягає в принципі пересування стулок і наборі кріпильних елементів. В даному випадку полотно двері не потрібно тягнути на себе або штовхати в зворотному напрямку , досить прикласти незначне зусилля для його переміщення паралельно стіні.

Організація пересування стулки (а часто їх кілька) здійснюється за допомогою монтажу верхніх напрямних і роликового механізму. Види фіксації двері також різняться і можуть виконуватися як тільки у верхній частині, так і з використанням рейки в якості нижньої опори. Вибір того чи іншого варіанту залежить від ваги стулки, а також від індивідуальних переваг власника. На сьогодні відомо більше двох десятків компоновок розсувних систем. Вони можуть відрізнятися конструкцією самого полотна, кількістю направляючих, геометрією самих стулок і, звичайно, дизайном.

Якщо двері змонтована правильно, витримані необхідні зазори між напрямними, забезпечена ідентичність криволінійного профілю стулки і встановлених рейок, то рух буде максимально плавним, а зусилля мінімальними. З точки зору зручності використання, функціональності, компактності конструкції, пріоритет заслужено належить розсувним моделям. Але і у них є певні обмеження і умови для застосування.

Будь-яке полотно може стати розсувними дверима. Все залежить тільки від вашого бажання і фантазії. Ви можете вибрати в нашому каталозі будь полотно, яке вам сподобатися. Замовити до нього комплект для розсувних дверей і наші спеціалісти змонтують розсувні двері.