Приховані

Виберіть двері “невидимки” за ціною від виробника.

Дизайнери інтер’єру закохуються в скриті двері, так як вони дають можливість реалізувати свій талант і реалізувати в життя свої фантазії. Часто, купивши скриті двері, люди декорують їх в кольорові стіни або наносять малюнок. У цьому випадку такі моделі зливаються з кімнатою і перетворюються в двері-невидимку.

Двері під фарбування.

Скриті двері – візитна карточка мінімалізму. На виробництві ми тільки грунтємо полотно, залишаючи можливість оформити двері в один тон зі стіною, щоб кімната виглядала цілісно.

Двері з аллюміневої коробкою – це новий крок в інтер’єрі мінімалізму та простих прямокутних форм. Основний дизайнерський трюк дверей незрозумілих або невідомих дверей полягає в тому, що полотно встановлюється врівень зі стінкою. Найбільший зазор між ним і коробкою не перевищує 3-4 мм. Двері скритого встановлення максимально прагне приховати свою сутність: відсутність лиштв, приховані петлі, невидима коробка зашпакльовується або маскується іншими матеріалами.

Двері під обробку.

Цей варіант часто використовують в лофтах, де скриті двері оформляют під бетон. Декоративна оброблення фокусує погляд на брутальній фактурі а не замітні петлі та деталі монтажу не відволікають від яскравих дизайн-рішень.

Головна відмінність моделей даного типу – приховані петлі, приховані в коробці. Даний момент дозволяє образу приміщення придбати цілісне і завершене враження, а також сильно збільшує безпеку міжкімнатних дверей, так як розбити таку конструкцію важко.

Ідея пройшла довгий шлях від банальних завдань, щоб приховати від зайвих очі вхід до службового приміщення до вишуканих дизайнерських рішень

 Двері під обклейку шпалерами.

Якщо ви вибрали для стін шпалери з красивим орнаментом, не обов’язково “розбивати” малюнок традиційним дверима.

Як правило, потайні двері поставляються глухими гладкими і на них вже на місці клеють шпалери, наноситься штукатурка або монтуються декоративні елементи, аналогічні стінам, в яких установлена така двері.