AMATA NEW STYLE

двері NEW STYLE
модель
AMATA
матеріал
ПВХ Deluxe
розмір
полотно
клеєний сосновий брус
коробка
з ущільнювачем
колір
скло
Глухе, сатин або сатин з гравіюванням
лиштва
телескопічна
замок
AGB Італія магнітний або з пластиковим язичком
завіси
карточні
ціна
від 2169 грн. (за полотно) від 1749 грн. (за полотно) від 1749 грн. (за полотно) від 1749 грн. (за полотно) від 1749 грн. (за полотно)
Цей товар можливо придбати у кредит
адреса
м. Львів, вул. Антоновича, 18

Міжкімнатні двері НОВИЙ СТИЛЬ – ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ НА РИНКУ ДВЕРЕЙ.
“Новий Стиль” один з лідерів виробництва міжкімнатних дверей в Україні. Компанія утворилася в 2002 році з невеликої фабрики по виробництву дверей. На сьогоднішній день на рік встановлюється більше 5 тис. Виробів цієї компанії.

При виробництві своєї продукції компанія дотримується всіх європейських вимог якості. Продукція постійно оновлюється і відрізняється гарним зовнішнім виглядом, плавним закриванням і відкриванням, а також, надійної і якісною фурнітурою.

Відмінною рисою міжкімнатних дверей “Новий Стиль” є відмінна якість за низькими цінами.

Продукція цієї компанії поставляється в 11 країн світу і має там великий попит, а також прекрасну репутацію.

Не можна обійти увагою велику кількість колекцій, спрямоване на людей з найрізноманітнішими смаками. Тут і вічна класика і звичайно модерн.

переваги:

До плюсів продукції фабрики можна віднести надійне покриття, практично всі двері Новий стиль мають стійку до пошкоджень поверхню. Можна також сказати про вологостійкості, якщо для когось це актуально. Ну і не можна не відзначити довговічність. Практично всі покупці можуть відзначити, що двері Нового стилю служать довго і не викликають проблем.

недоліки:

До недоліків можна віднести порівняно з конкурентами невелику кількість кольорів . Найпопулярніші кольори Ви зможете знайти.
Компанія «Новий Стиль», яка спеціалізується на виробництві і доставці до споживача дверної продукції, названа так «голосно» не випадково. Найчастіше, або двері змінюються в тон нового інтер’єру, або, навпаки, інтер’єр буває змінений, в результаті заміни дверних конструкцій. У будь-якому випадку, як би у Вас не відбувалося, двері не починають зміна стилю приміщення, то вже точно закінчують його. Тому, потрібно знати, де брати двері, а знайти якісну продукцію не так просто, тому Ми і вирішили допомогти Вам і запропонувати свою «кандидатуру» в плані прийдешніх змін.

Кращі за ціною двері

Наша продукція відрізняється,
спочатку, якістю. Наша робота, розпочата в 2002 році, вдосконалюється, до цього дня. Новітні технології оновлюються в міру поставки обладнання, матеріали відрізняються тільки екологічною чистотою і безпечної обробкою з Нашої боку. А, традиції, напрацьовані роками роботи не проходять даром і дозволяють бути все конкурентоздатною на ринку дверних блоків, і задовольняти найвитонченіші вимоги Наших клієнтів, знижуючи ціну до мінімуму, а якість залишаючи на рівні.

Може здатися, що Ми просто ростемо – розширюється виробництво, збільшуються будівлі, набирається все більше число людей, що призводить до продажу дверей в Києві і всій Україні. Ця мета – побачити більше щасливих облич, посмішок сімей, які вирішили оновити вигляд своєї квартири, кімнати і купили двері. Або фахівців різних сфер, які вирішили зробити свій офіс більш персоналізованих і внести більше смаку, за допомогою нових якісних дверей.

Дизайн – один з Наших сильних сторін, оскільки, кожні двері для Нас – можливість зробити витвір мистецтва, як би це не було сказано голосно. М’які і тверді породи дерева, вставки зі скла і цікаві прінти, все це «Новий Стиль». А спеціальне покриття, зі шпону або плівки вдає дверної конструкції завершеною, підвищує її фізичні властивості і подовжує «життя» Вашим дверям, щоб Ви, в наступний раз, приходячи до Нам, знали, що новий двері простоять у Вас до наступного «Нового Стилю ” Вашого життя.